روش ما

روش منحصر به فرد ما که بر پایه ی تجربه ی ارتباط نزدیک با کارفرما بنا شده است، ضامن روندی موثر، بهینه و مداوم برای رشد کسب و کار شماست.
اکنون زمان آن رسیده که نقشه راهی مدون برای انجام پروژه ایجاد و رسم شود. برای رسیدن به نتیجه ی ایده آل، هر بخش از کار به متخصص حوزه مربوطه واگذار می گردد.
در این قدم تمامی ایده‌ها به خروجی تبدیل می شوند. تمامی اعضای تیم در کنار هم در جهت رسیدن به نتیجه ایدآل همراه می شوند.
ما با درنظر گرفتن نیاز مشتری و بازار، زبان بصری اولیه را طراحی می کنیم. در این مرحله نیازمندی‌های فنی و ابزارهای مورد نیاز مشخص می شوند.
اکنون جزئیات فنی برای تضمین یک وبسایت با ثبات درنظر گرفته می شوند. بررسی هم خوانی ابزارها و فراهم کردن بهینه ترین ترکیب در این مرحله انجام می گیرد.
همانطور که سراغاز روش ما در قدم اول ارتباط با کارفرما بود، تداوم این ارتباط قدم نهایی این مسیر است. شما می توانید با انتخاب بسته‌های پشتیبانی و تحلیل کسب و کار همراه ما باشید و از ره حل های خلّاقانه تیم ما بهره مند شوید.

سوالات پر تکرار

آیا وبسایت من طراحی منحصر به فرد خواهد داشت؟

قطعا! تیم ما به ارائه طراحی منحصر به فرد برای هر پروژه، بر اساس هویت کسب و کار و وضعیت بازار، متعهد است. طراحان ما می توانند علاوه بر طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی هویت بصری، لوگو، اوراق اداری و … را هم بر عهده بگیرند.

هزینه انجام پروژه چقدر است؟
از آنجا که هدف ما ساخت یک محصول منحصر به فرد است، هزینه‌ها بسته به نیاز شما متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات هزینه‌ها با ما تماس بگیرید.
انجام پروژه طراحی وب سایت اختصاصی چقدر طول میکشد؟

در صورت همکاری ایده آل کارفرما، مدت زمان انجام پروژه معمولا حدود یک ماه است.

چه انتظاری می توان از برنامه‌های پشتیبانی داشت؟

تیم تحلیل کسب و کار ما با تعریف اهداف کوتاه مدت و بلند مدت کسب و کار شما را به سمت شناخته شدن و موفقیت هدایت می کند. گزارش‌های منظم مسیر طی شده را به شما نمایش می دهد.

در کنار شما هستیم

.برای پاسخ به سوالات خود با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید